<< Back

Spotkanie z Panią Bibliotekarką, Zajęcia Bricks4Kidz
Kwi

9 kwiecień 2018r.

Spotkanie z Panią Bibliotekarką – propagowanie idei głośnego czytania.

Głośne czytanie dzieciom jest niezaprzeczalną zaletą, każdemu małemu czytelnikowi przynosi ogromną radość i pozostawia cudowne wspomnienia. Poprzez spotkania na zajęciach głośnego czytania staramy się rozbudzać w dzieciach chęć  słuchania i czytania  książek.  Korzyści płynące z czytania książek są ogromne. Rozwijają myślenie i kształtują język, pobudzają wyobraźnię, są źródłem rozrywki i radości. Poszerzają wiedzę oraz przyczyniają się do wzbogacenia zainteresowań.

Zajęcia dedykowane dla grup: "Misie", "Tygryski", "Cyferki", "Skrzaty", "Motyle"

==================
10 kwiecień 2018r.

Zajęcia Bricks4Kidz

kontynuacja kreatywnej i inspirującej zabawy edukacyjnej.

Przemyślane tematycznie modele kreują nie tylko doskonałą bazędo zabawy, ale stanowią ważny element rozwoju edukacyjnego dla dzieci.  Jesteśmy przekonani, że dzieci uczą się najefektywniej poprzez aktywności, które angażują ich ciekawość i kreatywność.

Zajęcia dedykowane dla grup: "Delfinki", "Biedronki", "Żabki"

=====================

11 kwiecień 2018r.

spotkanie ze stomatologiem

z okazji Dnia Służby Zdrowia spotkanie ze stomatologiem. Wszystkie przedszkolaki wiedzą, jak dbać o higienę jamy ustnej, ale tej wiedzy nigdy dość, dlatego zaprosiliśmy do naszego przedszkola specjalistkę. Pani stomatolog przypomni dzieciom podstawowe zasady dbania o uzębienie, zademonstruje jak prawidłowo należy szczotkować zęby i co jeść, aby były mocne i zdrowe.

====================

12 kwiecień 2018r.

Dogoterapia

cykliczne spotkania z psem i jego właścicielem. Edukowanie i uwrażliwianie dzieci poprzez bezpośredni kontakt i zabawę z czworonogiem.

Zajęcia dedykowane dla grup:

"Misie", "Tygryski", "Cyferki", "Skrzaty", "Motylki"

====================
12 kwiecień 2018r.

Dzień marchewki

to będzie wyjątkowy dzień: pomarańczowy, marchewkowy, zdrowy i witaminowy. Z okazji Dnia Marchewki warto pożywić się tym charakterystycznym pomarańczowym warzywem. Nie tylko dlatego, że jest smaczna, ale przede wszystkim posiada liczne wartości odżywcze.