<< Back

Spartakiada, Piknik Rodzinny
Cze

8 czerwiec 2018r.

udział dzieci z grupy "Delfinki" w Spartakiadzie organizowanej w Szkole Podstawowej nr 23 w Sosnowcu. Głównym celem imprezy jest propagowanie wśród dzieci  aktywności ruchowej, dbałości o harmonijny rozwój, kształtowanie postaw proekologicznych oraz wychowania do rekreacji.

=================

9 czerwiec 2018r.

Piknik rodzinny

stadion AKS Górnik Niwka Sosnowiec

Serdecznie zapraszamy rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi

Uczestnikom pikniku gwarantujemy wiele okazji do radości, śmiechu i dobrej zabawy.

W planie imprezy: zabawy z animatorami, tańce, konkursy dla dzieci i rodzin, warsztaty dla dzieci, malowanie twarzy, robienie fryzur i tatuaży, zabawy na dmuchanym zamku i zjazdy na zjeżdżalni. W czasie pikniku czynny będzie bufet z grochówką i grillem, kawą, herbatką, watą cukrową, popcornem i pysznymi domowymi ciastami.