<< Back

Wrz

19 wrzesień 2018r.

Muzyczne spotkanie z filharmonią

„Wielka wyprawa do odległej Ameryki w towarzystwie gitarowej i perkusyjnej muzyki”- wspólnie z Panią Gamą wyruszymy w muzyczną podróż. Usłyszymy grające „struny, bębny, talerze”, melodie i rytmy z dalekiego kontynentu.

================

20 wrzesień 2018r.

Dzień Przedszkolaka ☺

Każdy przedszkolak już dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!!
W tak ważny i wyjątkowy dzień dla wszystkich przedszkolaków nie zabraknie wyjątkowych atrakcji, będzie bardzo wesoło, kolorowo i bajkowo.

===================

20 wrzesień 2018r.

Zajęcia Bricks4Kidz

Kreatywna i inspirująca zabawa edukacyjna. Wzbogacająca naukowe doświadczenia zabawa z wykorzystaniem klocków kochanych przez pokolenia dzieci na całym świecie.
Zajęcia dedykowane dla grup:

"Delfinki", "Cyferki", "Tygryski"