<< Back

Sty

17 styczeń 2019r.

Zajęcia Bricks4Kidz

prowadzone zajęcia z wykorzystaniem klocków oparte są o budowę prostych i zaawansowanych, ale zawsze ekscytujących modeli. Specjalne zestawy klocków, przemyślane tematycznie modele kreują nie tylko doskonałą bazę do zabawy, ale stanowią ważny element rozwoju edukacyjnego dla dzieci

Zajęcia dedykowane dla grup:

"Delfinki", "Cyferki", "Tygrysy"

================

18 styczeń 2019r.

"Dzień Kubusia Puchatka"

obchody dnia najsławniejszego i sympatycznego misia ze Stumilowego Lasu. Mimo upływu lat nadal należy do najpopularniejszych misiów, amatorów miodu. Ulubieniec milionów dzieci uczy i bawi swoją naiwnością, mądrością i filozoficznym podejściem do życia.