<< Back

Teatrzyk, Bale Karnawałowe, Wycieczka do Urzędu Miasta
Lut

4 luty 2019r.

Spotkanie z teatrzykiem – „Zimowe opowieści”

Artyści z Agencji Artystycznej „Uśmiech” przedstawią przygody Misia Gerwazego, który  miał tej zimy nie mały problem, pomimo usilnych starań i prób nie udało mu się zapaść w sen zimowy. Błąkając się po lesie spotyka na swej drodze przeróżne zwierzątka i postaci, które można poznać tylko zimą.

=================

Bale Karnawałowe

W tym dniu już od rana pojawią się kolorowe postaci z bajek. W salach przedszkolnych spotkamy: superbohatera, piękne królewny, wróżki, rycerzy, piratów, policjantów, motylki, biedroneczki... nie sposób zliczyć i wymienić je wszystkie. Wspólnie spędzimy wyjątkowy czas w miłej i bajkowej atmosferze.

5 luty - grupa: "Misie", "Skrzaty", "Motylki", "Biedronki"
7 luty - grupa: "Żabki", "Delfinki", "Cyferki", "Tygryski"
​=================

5 luty 2019r.

wycieczka do Urzędu Miasta Sosnowca

połączona ze spotkaniem

z Przewodniczącym Rady Miejskiej i Prezydentem Miasta Sosnowca

Wyjazd organizowany w ramach realizacji projektu edukacyjnego

,,Polska moja mała ojczyzna”.

wycieczka zorganizowana dla grup: "Delfinki", "Cyferki", "Tygryski"

=================
6 luty 2019r.

Muzyczne spotkanie z filharmonią

„O Ameryce Południowej fletnia Pana pięknie opowie! / Obój i harfa w ogrodach dawnej Francji grają melodie.” Pani Gama zaprosi najmłodszych słuchaczy w muzyczną podróż do różnych zakątków świata. Przy pomocy artystów poznamy nowe, ciekawe instrumenty wykonane z bambusa i drewna.