<< Back

Lut

9 luty 2019r.

„Dzień Pizzy”

z tej okazji 8 lutego w naszym przedszkolu na obiad zostanie przygotowana uwielbiana przez dzieciaki (i cały personel ☺) pizza.

Przyjrzymy się bliżej prawdziwej pizzy, opowiemy trochę o jej historii, rodzajach i składnikach oraz zdradzimy najlepszy przepis na jej przygotowanie.

Warsztaty pieczenia pizzy „Dzieciaki, zakasujemy rękawy i do dzieła” w PIZZERII  przy al. Wolności 2 w Sosnowcu.

8 luty - grupa: "Tygryski", "Cyferki"

11 luty - grupa: "Delfinki"

14 luty 2019r.

Walentynki

Wyjątkowy dzień okazywania sobie sympatii, wypełniony wierszykami, malowaniem dekoracyjnych serduszek. Nie zabraknie również tradycyjnej walentynkowej poczty z własnoręcznie przygotowanymi pocztówkami.

14 luty 2019r.

wyjazd do Bawialni Baby Fit w Sosnowcu

wyjazd zorganizowany dla grup:

"Misie", "Motylki", "Skrzaty"

15 luty2019r.

wyjazd do kina HELIOS w Sosnowcu

na PREMIERĘ filmu

pt.: „Jak wytresować smoka 3” ! ☺

wyjazd zorganizowany dla grup: „Delfinki”, „Cyferki”, „Tygryski”, „Żabki”, „Biedronki”