<< Back

12 marzec 2019r.

Spotkanie z Panią Bibliotekarką

propagowanie idei głośnego czytania

zajęcia dedykowane dla grup:

"Misie", "Skrzaty", "Motyle"

===================

12 marzec 2019r.

„Przedszkoliada”

impreza o charakterze sportowym dla Przedszkolaków promująca aktywność jako doskonałą formę spędzania wolnego czasu, symbiozę rozrywki i edukacji ruchowej

wycieczka zorganizowana dla dzieci uczęszczających

na dodatkowe zajęcia „Zabawy z piłką”

===================
13 i 14 marzec 2019r.

Wyjazd do Sali zabaw

„W krainie czarów”

podróż w zaczarowany świat.

Przedszkolaki jak za pomocą czarodziejskiego lustra, przeniosą się w jedyne w swoim rodzaju magiczne miejsce! A jak dobrze wiadomo… po drugiej stronie lustra dzieją się zwariowane rzeczy, spotyka się wyjątkowe postaci, a czas mierzy się całkowicie inaczej

wyjazd zorganizowany dla wszystkich grup

prosimy o skarpetki antypoźlizgowe

=================