Zapraszamy wszystkich Rodziców i opiekunów chętnych do zapisania swoich dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2020/2021.  Nr tel. 32 263 06 66 lub 600 327 398, 602 111 125.

<< Back

<< [ 4 / 415 ] >>

Cała Polska czyta dzieciom, Teatrzyk, Walentynki
Lut

12 luty 2020r.

Spotkanie z Panią Bibliotekarką

czytanie bajek ma istotny wpływ na rozwój umysłu, wyobraźni i osobowości. W ramach współpracy z biblioteką wspaniała lektorka zabierze dzieci w podróż po najcudowniejszych bajkowych krainach.

Zajęcia dedykowane dla grup: „Misie”, „Skrzaty”, „Motyle”, „Delfinki”

13 luty 2020r.

Spotkanie z teatrzykiem

„Przygody drwala Bartłomieja ”

artyści z Teatru „Skrzat” przedstawią przygody dzielnego drwala Bartłomieja, który poradzi sobie z przebiegłą czarownicą i pomoże pustelnikowi zdobyć żywą wodę.

14 luty 2020r.

Spotkanie z panią bibliotekarką

Grupa: „Cyferki”, „Tygryski” w ramach współpracy z biblioteką odwiedzą Filię nr 15 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu

14 luty 2020r.

WALENTYNKI

Wyjątkowy dzień okazywania sobie sympatii, wypełniony wierszykami, malowaniem/wyklejaniem dekoracyjnych serduszek. Nie zabraknie również tradycyjnej walentynkowej poczty z własnoręcznie przygotowanymi pocztówkami.

• fizjo-complex
  • pilkarskie maluszki