Zapraszamy wszystkich Rodziców i opiekunów chętnych do zapisania swoich dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2020/2021.  Nr tel. 32 263 06 66 lub 600 327 398, 602 111 125.

<< Back

<< [ 4 / 418 ] >>

Lekcje muzealne, Spotkanie z filharmonią, Dzień dinozaura, Teatr Zagłębia
Lut

24 luty 2020r.

lekcje muzealne nt.: „Skamieniały Świat”, „Rekordy Przyrody”, „W kosmosie - Księżyc”

Dzieci m. in., poznają najbardziej popularne rekordy przyrody ożywionej, dowiedzą się czym była epoka lodowcowa, jakie saki w niej żyły,  co to są skamieniałości, a także pogłębią wiedzę na temat Księżyca.

Zajęcia w Muzeum Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu, zorganizowane dla dzieci z grup: „Delfinki”, „Żabki”, „Biedronki”, „Cyferki”, „Tygryski”

wyjazd godz. 9.30

==============

26 luty 2020r.

Muzyczne spotkanie z filharmonią

„Przyjacielem mym bądź - w bajkowej podróży z waltornią”

Pani Gama zaprosi najmłodszych słuchaczy w muzyczną podróż do różnych zakątków świata. Przy pomocy artystów poznamy brzmienie i budowę nowego, ciekawego instrumentu muzycznego - waltornię zbudowaną z wąskiej metalowej rurki, trzykrotnie zwiniętej w spiralę.

==============

26 luty 2020r.

Dzień Dinozaura

święto znanych, prehistorycznych stworzeń, które niegdyś zamieszkiwały naszą planetę. Doskonała okazja do zapoznania dzieci z historią dinozaurów: kiedy żyły, czym się żywiły i jak wyglądały. Wspaniałą przygodę w prehistorię zakończą wspólne prace plastyczne.

=============

28 luty 2020r.

nasze najmłodsze dzieciaczki z grup: "Misie", "Skrzaty" i "Motylki"

zaprosimy do Teatru Dzieci Zagłębia.

Na Baby Scenie uczestniczyć będą w barwnej, interaktywnej bajce

pt.: ,,Skąd słonie mają trąby?’’