Zapraszamy wszystkich Rodziców i opiekunów chętnych do zapisania swoich dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2020/2021.  Nr tel. 32 263 06 66 lub 600 327 398, 602 111 125.

<< Back

[ 1 / 420 ] >>

Otwarcie przedszkola
Mai

Szanowni Rodzice/Opiekunowie

Zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Sosnowiec informujemy, iż nasze przedszkole zostaje otwarte z dniem 13 maja 2020r., przy zachowaniu reżimu sanitarnego, zapewnieniu dzieciom i pracownikom bezpiecznych warunków. Rodzic/opiekun dziecka w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu zostaje zobligowany do wypełnienia Oświadczenia rodziców/opiekunów (w miarę możliwości prosimy o wydrukowanie, wypełnienie i przyniesienie podpisanego oświadczenia - zał 7). Jednocześnie informujemy, że w przedszkolu będą przygotowane gotowe druki Oświadczenia do wypełnienia przez Rodziców.

Prosimy o zapoznanie się z udostępnionymi dokumentami w aplikacji LiveKid: Informacje dla rodzica/opiekuna, załączniki.

• fizjo-complex
  • pilkarskie maluszki