Co Nowego u Pana Kleksa ?

Zapraszamy wszystkich Rodziców i opiekunów chętnych do zapisania swoich dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2020/2021.  Nr tel. 32 263 06 66 lub 600 327 398, 602 111 125.

Drodzy Rodzice!

9 sierpień (poniedziałek)

Zajęcia Bricks4Kidz

wakacyjna kontynuacja kreatywnej i inspirującej zabawy edukacyjnej z klockami

Szanowni Państwo!

Pragniemy poinformować, iż ze względu na utrzymujące się w Polsce zagrożenie związane z  COVID-19 oraz funkcjonowanie placówki zgodnie z reżimem sanitarnym planowane dni otwarte dla dzieci nowoprzyjętych do Akademii Pana Kleksa w miesiącu sierpniu 2020 r. nie odbędą się.

Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy dużo zdrowia.

Do zobaczenia 1-szego Września.
 

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na zakończenie roku szkolnego 29 czerwca 2020r. (poniedziałek) na godz. 16.00. Pożegnanie starszaków odbędzie się na parkingu przedszkolnym. Następnie zapraszamy do sal celem odebrania pamiątek i dyplomów ukończenia przedszkola.

W razie deszczu uroczystość odbędzie się w sali.

Prosimy, aby na jedno dziecko przypadał jeden rodzic lub opiekun.

Prosimy o zachowanie odpowiednich środków ostrożności (maseczki, odpowiednia odległość).

Do miłego zobaczenia.

Szanowni Rodzice

Zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Sosnowiec informujemy, iż nasze przedszkole zostaje otwarte z dniem 13 maja 2020r., przy zachowaniu reżimu sanitarnego, zapewnieniu dzieciom i pracownikom bezpiecznych warunków. Rodzic/opiekun dziecka w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu zostaje zobligowany do wypełnienia Oświadczenia rodziców/opiekunów (w miarę możliwości prosimy o wydrukowanie, wypełnienie i przyniesienie podpisanego oświadczenia - zał 7). Jednocześnie informujemy, że w przedszkolu będą przygotowane gotowe druki Oświadczenia do wypełnienia przez Rodziców.

Prosimy o zapoznanie się z udostępnionymi dokumentami w aplikacji LiveKid: Informacje dla rodzica/opiekuna, załączniki.

Drodzy Rodzice!

W związku z działaniami rządu dot. przywracania funkcjonalności placówek oświatowych oraz w oparciu o decyzję Prezydenta Miasta Sosnowiec Arkadiusza Chęcińskiego o czasowym wstrzymaniu otwarć przedszkoli i żłobków pragniemy poinformować, iż 8 maja 2020r. podamy Państwu informację o dacie otwarcia naszego przedszkola.
Celem zapewnienia dzieciom i pracownikom bezpiecznych warunków przygotowujemy placówkę do otwarcia i funkcjonowania zgodnie z wytycznymi wydanymi przez Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

 

Szanowni Państwo!

W związku z dzisiejszym spotkaniem Prezydenta Miasta Sosnowca oraz przedstawicieli oświaty i kuratorium dotyczącym coronavirusa przekazujemy Państwu informację, iż w dniu jutrzejszym oraz w piątek tj. 12 i 13 marca 2020r. w naszym przedszkolu będą odbywać się jeszcze zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

Niestety od poniedziałku od 16 marca do 29 marca (przez okres 2 tygodni) Przedszkole będzie zamknięte.

O dalszych decyzjach będziemy Państwa na bieżąco informować. 

[1 / 71 ] >>

Prywatne przedszkole Sosnowiec - Akademia Pana Kleksa zaprasza

Prywatne przedszkole Sosnowiec

Nasi Partnerzy:

  • fizjo-complex
  • pilkarskie maluszki
  • pilkarskie maluszki
  • pilkarskie maluszki
  • www.nadziejanadom.org/
  • ww.biblioteka.sosnowiec.pl
  • www.filharmoniaslaska.pl/
  • freestylers.pl
  • renpol.eu
  • www.linguafranca.edu.pl