Co Nowego u Pana Kleksa ?

Zapraszamy wszystkich Rodziców i opiekunów chętnych do zapisania swoich dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2018/2019.  Nr tel. 32 263 06 66 lub 600 327 398, 602 111 125.

I po pikniku

I po pikniku

W sobotę - 20 czerwca 2015r. odbył się Rodzinny Piknik Akademii Pana Kleksa na stadionie AKS Niwka w Sosnowcu. W tym roku był to "Mini Playback Show". Po przywitaniu rodziców i dzieci, właścicieli i dyrekcji i nauczycieli
wystąpił Pan Maciej i tancerze Akademii w rytmie samby i czaczy oraz choreografii Pana Maćka do muzyki Robin Thicke - Blurred Lines. Po tym nastąpiła prezentacja grup. Pierwsze wystąpiły Motyle w piosence "Piraci z Karaibów", Misie - w ponadczasowej Zumbie do utworu "Gummi Miś", Biedronki - taniec połamaniec pt: "Rączki do góry", Tygryski i ich "Hymn zdrowego przedszkolaka", Skrzaty, Delfiny i ich"czekolada", Cyferki i grupa Żabek jako "żabkowe roboty dla Zuzi. Następnie wystąpiła Grupa taneczna Time4Events z pokazem tańca hip hop. Przez cały czas towarzyszył nam spandzbob. Były zabawy z animatorami - wyginam śmiało ciało, pociąg z przeszkodami i walki taneczne. Był też czas wolny. Dzieci korzystały wtedy ze stacji: malowania twarzy, robienia fryzur i tatuaży, skakały na dmuchanym zamku i zjeżdżały na zjeżdżalni. Biegając pomiędzy stacjami zajadały watę cukrową oraz zabierały dmuchane zwierzątka z balonów. Rodzice w tym czasie korzystali z naszej kawiarenki - smacznych ciast i pysznej kawki oraz zajadali grochówkę i kiełbaski z grilla. Ale to nie koniec atrakcji. Jedni biegali za mydlanymi bańkami, inni brali udział w konkursach z nagrodami: było przeciaganie liny, skoki w workach, chodzenie na mini szczudłach. Było dużo śmiechu i wspaniałej zabawy. Piknik trwał by jeszcze dłużej ponieważ wszyscy dobrze się bawili, ale niestety nadciągnęła ogromna chmura i zimny wiatr. Pozostali tylko wytrwali. Ale za rok znów tutaj wrócimy. Dlaczego? Bo atrakcji mnóstwo i zabawy co niemiara. :-) 

<< Wróć do poprzedniej strony

Prywatne przedszkole Sosnowiec - Akademia Pana Kleksa zaprasza

Prywatne przedszkole Sosnowiec

Nasi Partnerzy: