Tydzień Kulinarny w Akademii

Tydzień kulinarny - Masterchef Junior właśnie się zakończył. Było wesoło i kolorowo. Dzieci wzięły udział w wielu zabawach: Zabawy z chustą Klanza "Zdrowe Nawyki", "Owoce", "Kolorowe warzywa i owoce", zabawy ruchowe "Wyścig kelenrów", "Mikser", "Ruchome Spaghetti", "Zanieś śniadanie" i "Sałatka owocowa".

Przez ten tydzień dzieci odkrywały smaki lata delektując się muffinkami i piernikiem z marchewki, koktajlem owocowym, przygotowując kolorowe kanapki i sałatkę pełną letnich witamin i słońca.

Na koniec każdy przedszkolak otrzymał dyplom ukończenia kursu kulinarnego "Masterchef Junior".