Zapraszamy wszystkich Rodziców i opiekunów chętnych do zapisania swoich dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2017/2018.  Nr tel. 32 263 06 66 lub 600 327 398, 602 111 125.

Tydzień sportowy

Kolejny tydzień w Akademii Pana Kleksa dobiegł końca. Tym razem przenieśliśmy się do świata sportu.
Tydzień zaczęliśmy od podzielenia się ze wszystkimi, informacjami - jak spędzamy wolny czas z naszymi kochanymi rodzicami, a także jaka forma sprawia nam najwięcej radości. Uczyliśmy się także, jak fajnie jest bawić się w parze – bo przecież najwięcej frajdy sprawia ulubiony kolega obok :-). Później zagłębiliśmy się w świat różnych dyscyplin sportowych, poznawaliśmy ich nazwy, cechy, a nawet próbowaliśmy w niektóre się pobawić – jedno jest pewne – ten cały „sport” to całkiem fajna sprawa!
Cały tydzień nasze Panie zwracały nam uwagę na to co należy jeść, a czego raczej nie powinniśmy, jednak dzięki bardzo wysokich temperaturach w tym tygodniu, zapamiętaliśmy najlepiej jedno – trzeba pić duuuuużo wody!
Ale wiecie co jest najlepsze? Poznaliśmy różne rodzaje piłek, a na dodatek umiemy już się nimi bawić! Jedne są taaaakie wielkie, a inne takie małe – maluteńkie, ale wszystkie dają dużo uśmiechu na naszych buziach i zdecydowanie to w tym tygodniu było najfajniejsze !
Ten tydzień przyniósł nam wiele radości i na pewno dłuugo go nie zapomnimy.