Tydzień teatralny w Akademii

Witajcie!

Właśnie zakończył się w Akademii tydzień teatralny. Dzieci zapoznały się z pojęciami związanymi z teatrem, wzięły udziału w zabawach pantomimicznych, wykonały wspaniałe kukiełki, malowały pastelami maski na materiale oraz wystapiły w przedstawieniu teatralnym. Grupa "Motylki" wystawiła przedstawienie pt: "Królewna Śnieżka", "Tygryski" i "Żabki" - wzięły udział w przedstawieniu pt: "Zoo" wg wiersza Jana Brzechwy. Najmłodsze pociechy naszego przedszkola czyli Grupa "Biedroneczki" i "Skrzaty" zatańczyły "Jezioro Łabędzie".