Udział Akademii w XII Przeglądzie Twórczości Teatralnej Dzieci

w dniu 15 maja 2018r. wzięliśmy udział w XII Przeglądzie Twórczości Teatralnej Dzieci pod hasłem "Ja też mogę być aktorem" pod honorowym Patronatem Teatru Dzieci Zagłębia. Organizatorem konkursu było Przedszkole Miejskie nr 51 w Sosnowcu.

Nasze wspaniałe przedszkolaki tj: Zosia, Ala, Lena, Ala, Natalka, Hania, Marysia, Kuba, Filip z Grupy "Tygrysków" oraz Emilka, Zosia, Celinka z grupy "Cyferek"  wystąpiły z przedstawieniem pt: "Czerwony Kapturek".

Zajęły I miejsce

otrzymały wspaniałe dyplomy oraz statuetkę

GRATULUJEMY i bardzo dziękujemy Pani Magdzie i Pani Oli z grupy "Tygrysków" oraz Pani Magdzie z grupy "Cyferek" za przygotowanie wraz z dziećmi tak wspaniałego przedstawienia!!!