Udział w VI Przeglądzie Twórczości Dziecięcej

w dniu dzisiejszym tj. 11 kwietnia 2018r. przedszkolaki z naszej Akademii wzięły udział w VI Przeglądzie Twórczości Dziecięcej "ZE SZTUKĄ O ZDROWIU" pod hasłem "Z Kulturą za Pan Brat już od najmłoszych lat" pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Sosnowca. Organizatorem konkursu było Przedszkole Miejskie nr 50 w Sosnowcu.

Nasze wspaniałe przedszkolaki tj: Hania, Iza, Dawid z Grupy "Biedronek", Zuzia i Filip w Grupy "Żabek" oraz Gabrysia z Grupy "Delfinów" wystąpiły z przedstawieniem pt: "Lekcja wychowania".

Zajęły III miejsce

otrzymały dyplomy i nagrody

GRATULUJEMY i bardzo dziękujemy Pani Kasi z grupy "Biedronek" i Pani Magdzie z grupy "Cyferek" za przygotowanie wraz z dziećmi tak wspaniałego występu!!!