Wyniki konkursu "Polska Nasza Mała Ojczyzna"

Wyniki Konkursu "Polska Nasza Mała Ojczyzna"

20 listopada 2018r. w Naszym Przedszkolu zostały ogłoszone wyniki

konkursu plastyczno – fotograficznego w ramach projektu edukacyjnego

"Polska Nasza Mała Ojczyzna”

Celem konkursu było budzenie świadomości narodowej, poznawanie wybranych krajobrazów charakterystycznych dla naszego kraju oraz rozwijanie zainteresowania pięknem naszej ojczyzny.
Radosny patriotyzm zachwycił jurorów. Byli pod ogromnym wrażeniem talentu i pomysłowości wszystkich artystów, a wyłonienie zwycięzców okazało się bardzo trudne. Tak wiele prac chwytało za serce, a każdy z jurorów miał swoich faworytów. Jednakże po burzliwych naradach wyłoniliśmy zwycięzców:

I miejsce zajęła Karolinka z grupy "Żabek" i Filip z grupy "Tygrysków"
II miejsce zajęła Zosia z grupy "Tygrysków"
III miejsce zajęła Weronika z grupy "Cyferek"

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w innych konkursach organizowanych przez nasze przedszkole