Ewa Piekarska

Ukończyłam Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych oraz Pańswową Szkołę Muzyczną I Stopnia. Gram na skrzypcach i fortepianie. Skończyłam również studia na kierunku: Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne.  Obecnie uczęszczam na studia podyplomowe z Arteterapii. Mam nadzieje, że poprzez sztukę pozwoli mi to na rozwiązanie wielu problemów dzieci, które nie zawsze od razu są dostrzegane. Prowadzę w przedszkolu również zajęcia plastyczne i rzeźbiarskie w grupie "Safari" i "Motylki". Wierzę, że będę dla dzieci dobrym nauczycielem, opiekunem, przyjacielem. Dołożę wszelkich starań, aby dzieci rozwijały się w miłym i ciepłym otoczeniu przedszkola, personelu i kolegów. Bardzo chciałabym również nawiązać dobrą współpracę z rodzicami, gdyż uważam, że prawidłowa komunikacja między przedszkolem a domem to ważny element w  prawidłowym rozwoju i funkcjonowaniu dziecka. W  "Akademii Pana Kleksa" prowadzę grupę 3-latków "Safari".