Karolina Lula

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii (specjalność: zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego) Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Nad wyborem kierunku studiów nie zastanawiałam się ani chwili - wiedziałam, że jest to jedyny zawód jaki chciałabym wykonywać. Ciężko go nawet nazwać zawodem, gdyż praca z dziećmi to nie zawód, a powołanie. Dzieciom trzeba się oddać w całości, a nie tylko określoną część w określonych godzinach. W pracy z dziećmi staram się wykorzystywać nie tylko zdobytą na studiach wiedzę, ale przede wszystkim swoje doświadczenie oraz ogromne zaangażowanie w to co robię.
W „Akademii Pana Kleksa” jestem nauczycielem w grupie „Delfinki”.
Osobiście interesuję się muzyką, tańcem oraz poszerzam swoją wiedzę o coraz to nowsze techniki plastyczne, co też staram się przekazać dzieciom na różnego rodzaju zajęciach.