Urodzinki Ani "Żabki"

Cze

10 czerwiec 2019r.

Dzień Przyjaciela

przypada 9 czerwca (niedziela)

To idealny moment do przeprowadzenia zajęć dotyczących koleżeństwa i przyjaźni. Przybliżymy dzieciom, wartość przyjaźni w życiu człowiek, jak ważne są relacje z innymi ludźmi; jak cenne jest mieć dobrych kolegów, przyjaciela czy przyjaciół; jak samemu być dobrym przyjacielem czy kolegą.

10 czerwiec 2019r.

Spotkanie z teatrzykiem „Skrzat”

w bajeczce „Plastuś”

Poznamy ciekawe przygody Plastusia poszukującego w lesie poziomek dla lalki Kasi. Elementy humoru, zabawy, śpiewu, logicznego myślenia, ale też czynnego udziału dzieci w przebiegu przedstawienia budzą pozytywne emocje u wszystkich przedszkolaków. Ważnym przesłaniem teatrzyku będą wartości wychowawcze takie jak: przyjaźń, dobro oraz pomoc innym w potrzebie.

12 czerwiec 2019r.

udział dzieci z grupy "Delfinki"

w Spartakiadzie

organizowanej w Szkole Podstawowej nr 23 w Sosnowcu

Głównym celem imprezy jest propagowanie wśród dzieci aktywności ruchowej, dbałości o harmonijny rozwój, kształtowanie postaw proekologicznych oraz wychowania do rekreacji.

12 czerwiec 2019r.

uroczyste pożegnanie przedszkola w grupie "Delfinki"

13 czerwiec 2019r.

zajęcia Bricks4Kidz