Sportowa środa :-)

Serdecznie zapraszamy na zakończenie roku szkolnego 29 czerwca 2020r. (poniedziałek) na godz. 16.00. Pożegnanie starszaków odbędzie się na parkingu przedszkolnym. Następnie zapraszamy do sal celem odebrania pamiątek i dyplomów ukończenia przedszkola.

W razie deszczu uroczystość odbędzie się w sali.

Prosimy, aby na jedno dziecko przypadał jeden rodzic lub opiekun.

Prosimy o zachowanie odpowiednich środków ostrożności (maseczki, odpowiednia odległość).

Do miłego zobaczenia.

Szanowni Rodzice

Zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Sosnowiec informujemy, iż nasze przedszkole zostaje otwarte z dniem 13 maja 2020r., przy zachowaniu reżimu sanitarnego, zapewnieniu dzieciom i pracownikom bezpiecznych warunków. Rodzic/opiekun dziecka w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu zostaje zobligowany do wypełnienia Oświadczenia rodziców/opiekunów (w miarę możliwości prosimy o wydrukowanie, wypełnienie i przyniesienie podpisanego oświadczenia - zał 7). Jednocześnie informujemy, że w przedszkolu będą przygotowane gotowe druki Oświadczenia do wypełnienia przez Rodziców.

Prosimy o zapoznanie się z udostępnionymi dokumentami w aplikacji LiveKid: Informacje dla rodzica/opiekuna, załączniki.

W związku z działaniami rządu dot. przywracania funkcjonalności placówek oświatowych oraz w oparciu o decyzję Prezydenta Miasta Sosnowiec Arkadiusza Chęcińskiego o czasowym wstrzymaniu otwarć przedszkoli i żłobków pragniemy poinformować, iż 8 maja 2020r. podamy Państwu informację o dacie otwarcia naszego przedszkola.
Celem zapewnienia dzieciom i pracownikom bezpiecznych warunków przygotowujemy placówkę do otwarcia i funkcjonowania zgodnie z wytycznymi wydanymi przez Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Szanowni Państwo!

W związku z dzisiejszym spotkaniem Prezydenta Miasta Sosnowca oraz przedstawicieli oświaty i kuratorium dotyczącym coronavirusa przekazujemy Państwu informację, iż w dniu jutrzejszym oraz w piątek tj. 12 i 13 marca 2020r. w naszym przedszkolu będą odbywać się jeszcze zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

Niestety od poniedziałku od 16 marca do 29 marca (przez okres 2 tygodni) Przedszkole będzie zamknięte.

O dalszych decyzjach będziemy Państwa na bieżąco informować.

10 marzec 2020r.

„Przedszkoliada”

• wyjazd zorganizowany dla dzieci uczęszczających na dodatkowe zajęcia „Zabawy z piłką”

wyjazd godz. 9.00

============

11 marzec 2020r.

nasze przedszkolaki z grup "Cyferki", "Żabki", "Tygryski", "Biedronki", "Delfinki"

zaprosimy do Teatru Żelazny w Katowicach na przedstawienie pt: „Wilk, koza i koźlęta”

wyjazd godz. 10.00

============

12 marzec 2020r.

Sesja zdjęciowa do „Dyplomu ukończenia przedszkola”

• grupa: "Cyferki" i "Tygryski"

6 marzec 2020r.

Spotkanie z panią bibliotekarką. Grupa: "Delfinki", w ramach współpracy z biblioteką odwiedzą Filię nr 14 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu

=================

8 marzec 2020r.

Dzień Kobiet :)

w naszym przedszkolu 6 marca będziemy obchodzić - wyjątkowe święto wszystkich kobiet, zarówno tych najmłodszych, jak i troszkę starszych.

[1 / 71 ] >>

• fizjo-complex