Zapraszamy wszystkich Rodziców i opiekunów chętnych do zapisania swoich dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2019/2020.  Nr tel. 32 263 06 66 lub 600 327 398, 602 111 125.

Mikołajki z Panem Kleksem

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wycieczce Mikołajki z Panem Kleksem

Miejsce:  Fabryka Porcelany w Katowicach
Data:    17  grudzień  2019 rok
Koszt:  30 zł

wycieczka zorganizowana dla dzieci grup: „Skrzaty”, „Motyle”, „Delfinki”, „Biedronki”, „Żabki”, „Cyferki”, „Tygryski”

charakter miejsca do którego udadzą się nasze przedszkolaki nawiązuje do przygód patrona naszego przedszkola tj. Pana Kleksa. W miejscu tym dzieci będą mogły jeszcze bliżej zapoznać się z historią Ambrożego Kleksa oraz jego pomocników. Czas spotkania w bajkowej krainie to 3,5 godziny, w tym m.in. spotkanie z Panem Kleksem i jego podróżami, a także warsztaty praktyczne - tworzenie kartek świątecznych.

W związku z powyższym, w celu bliższego poznania bajkowego miejsca, serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzin strony www.bajkapanakleksa.pl

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i dokonanie płatności u nauczycieli poszczególnych grup do dnia 30 października 2019 r.

Dziękujemy😊

• fizjo-complex