Pożegnanie "Tygrysków"

No cóż. Tak szybko minął ten przedszkolny czas i "Tygryski" już opuszczają nas. Dzisiaj nasze Tygryskowe Starszaki zakończyły edukację przedszkolną. Jak było? Pięknie i wzruszająco!

Tygryski zatańczyły poloneza i krakowiaczka, wystąpiły w przedstawieniu Autostopem przez Polskę, udowadniając że cudze chwalimy, swego nie znamy:)
Były podziękowania dla Dyrekcji, Nauczycieli, Właścicieli, Pań Kucharek - wszystkich tych, którzy na co dzień dbają o komfort i świetną edukację naszych Przedszkolaków!
Tygryski, już za Wami tęsknimy!
Trzymamy kciuki za Waszą szkolną przygodę:)
Wiemy, że świetnie dacie sobie radę:)