Realizujemy wczesne wspomaganie rozwoju (tzw. WWR)

Witamy w Akademii

W naszym przedszkolu nadrzędną wartością są potrzeby dziecka oraz umożliwienie mu wszechstronnego rozwoju, zgodnego z wrodzonym potencjałem.

Stawiamy na nowoczesność i innowacyjność. Chcemy, aby nasze przedszkole było miejscem bezpiecznym, przyjaznym, otwartym dla dzieci i rodziców.
Troszczymy się o ciepłą, rodzinną atmosferę, sprzyjającą adaptacji i dobremu samopoczuciu.

Co nas wyróżnia?

lat na rynku
osób stałej kadry
specjalistów

Nasze przedszkole realizuje wczesne wspomaganie rozwoju dziecka
(tzw. WWR lub WWRD)

Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka (WWR lub WWRD), to cykliczne zajęcia terapeutyczne skierowane do dzieci z uwzględnieniem działań wspomagających rodzinę dziecka. Celem terapii jest zminimalizowanie lub całkowita eliminacja trudności w codziennym funkcjonowaniu dziecka w różnych obszarach jego życia.

Zajęcia terapeutyczne:

Działania terapeutyczne mają na celu pobudzanie psychoruchowego i społecznego rozwoju dziecka od chwili wykrycia deficytów dysfunkcji do podjęcia nauki w szkole. Systematyczność pracy w gabinecie i poza nią gwarantuje, że z biegiem czasu uzyskamy poprawę w funkcjonowaniu naszego dziecka na wielu płaszczyznach.

Realizacja wczesnego wspomagania rozwoju dziecka odbywa się na podstawie opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka wydanej przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną.

Nasze grupy

Wejdź do aplikacji

i zobacz, co u nas nowego

To miejsce pokocha Twoje dziecko